O nas

Witamy w JumpUp.

Fajnie, że rozważasz by do nas dołączyć. Ale pewnie interesuje Cię kim jesteśmy? Oto najważniejsze fakty o nas.

Fundacja jest organizacją niepubliczną oraz charytatywną, założoną przez spadkobierców Emmy Schulz i Ludwiga Zielke by wesprzeć:
- młodych, ambitnych i utalentowanych ludzi
- ludzi z własnymi pomysłami i wielką chęcią ich realizacji
- osób, idących w kierunku rozwoju swojego biznesu
- ludzi, którzy zrobili pierwsze kroki w kierunku nowej przyszłości oraz potrzebują wsparcia
- ludzi, którzy chcą zmienić świat na lepsze.
W chwili obecnej aktywnie rozwijane są dwa programy. Głównym z nich jest JumpUp Business Park. Jest to program wsparcia start-upów, dzięki któremu każdy, kto chciałby rozpocząć lub już działa, może prowadzić swoją działalność w imieniu fundacji. Zaoszczędzisz w ten sposób pieniądze i, co ważne, skoncentrujesz się wyłącznie na rozwoju swojej działalności, gdyż wszystkimi czynnościami organizacyjnymi zajmą się koordynatorzy fundacji.

Masz pomysł? Mamy rozwiązanie!

Jeśli potrzebujesz pomocy, jesteśmy tu po to, aby Ci pomóc!

Ważnym kierunkiem naszej działalności jest pozyskiwanie funduszy od przedsiębiorców lub finansowanie przez Fundację. W chwili obecnej nie ma w Polsce innej firmy, która by zajmowała się nie tylko pośrednictwem ale też i całym procesem począwszy od poszukiwania projektów aż do pozyskiwania inwestorów lub też samodzielnie inwestowała w projekty klientów Fundacji. Zajmujemy się poszukiwaniem ludzi z pomysłami jak również inwestorów z Polski lub z zagranicy. Wszystkie projekty są rzetelnie analizowane, część z nich finansowana przez samą Fundację.

JumpUp Business Park
JumpUp Business Park

To rozwiązanie dla wszystkich start-upów, innowatorów, przedsiębiorców B2B, freelancerów i wielu innych. Prowadzisz swoją działalność w imieniu fundacji, dzięki czemu możesz zaoszczędzić na kosztach operacyjnych. Oferta ta jest idealna jak dla młodych przedsiebiorców tak i dla tych którzy już prowadzą swoją działalność. Każdy może dołączyć do programu JumpUp Business Park.

Consulting
Consulting

To jest doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy są gotowi inwestować i prowadzić działalność we własnym imieniu. Przepisy prawne zmieniają się dość często i mogą pojawić się inne pytania dotyczące danej działalności gospodarczej. To właśnie w takich przypadkach potrzebny jest specjalista, który doradzi, przygotuje pakiety dokumentacji i wykona cały zakres usług.

Inwestycje w innowacje
Inwestycje w innowacje

Każdy przedsiębiorca myśli o swoim rozwoju. Nie każdy jednak dysponuje odpowiednimi środkami finansowymi. W JumpUp jesteśmy gotowi pomóc każdemu, kto jest gotowy, aby pójść dalej i rozwijać się. Dla tych, którzy mają innowacyjny pomysł, przygotowano specjalną ofertę. Twój startup może otrzymać dofinansowanie zarówno od inwestorów prywatnych, jak i bezpośrednio od fundacji.

Doświadczenie i profesjonalne podejście do biznesu
Doświadczenie i profesjonalne podejście do biznesu
Perspektywa i rozwój
Perspektywa i rozwój
Podejście indywidualne
Podejście indywidualne
Konkurencyjne oferty
Konkurencyjne oferty

W czym jeszcze możemy pomóc?

Fundacja JumpUp w ramach współpracy oferuje usługi dodatkowe m.in.:
- audyt finansowy
- sprawozdania finansowe
- legalizacja zatrudnienia
- legalizacja pobytu cudzoziemców
- rejestracja spółek/działalności

Jeżeli jesteś zainteresowany, zachęcamy do kontaktu, jak również zapraszamy do naszego biura na rozmowę z koordynatorem Fundacji. Jesteśmy pewni, że będziemy mogli z Państwem współpracować przez długi czas.

Top