Organizujemy wspracie dla potrzebujących z Ukrainy!

Masz pomysł? Zrealizuj go z JumpUp Bussiness Park!

Czym jest program wsparcia JumpUp Business Park?

JumpUp Business Park to miejsce, w którym łączą się idee i pomysły, start-upy i firmy, ludzie z innowacjami i inwestorzy. Ta oferta jest dla Ciebie, jeśli myślisz o założeniu własnej firmy lub już ją prowadzisz. Dołącz do nas i przekonaj się, ile możesz zaoszczędzić pracując z JumpUp Business Park.

Cel programu JumpUp Business Park.

Założeniem programu JumpUp Business Park ułatwić każdemu rozpoczęcia działalności. By każdy spróbował swoich sił jako przedsiębiorca. Z naszą pomocą z łatwością będziesz mógł nawiązywać współpracę z kontrahentami, podpisywać umowy i wystawiać faktury. Będziesz prowadził działalność w imieniu fundacji JumpUp przy czym Twoi klienci będą wiedzieli, że to Ty wykonujesz usługę lub tworzysz dzieło. Twoje dane zawsze będą widoczne w umowach, na fakturach oraz pozostałej dokumentacji. A taka forma współpracy będzie niosła ze sobą spore korzyści finansowe dla wielu przedsiębiorców.

Łatwy start!

W JumpUp Business Park będziesz mógł szybko i łatwo rozpocząć działalność. Już tego samego dnia będziesz mógł podpisywać umowy lub wystawiać faktury. Działalność nie wymaga rejestracji w KRS lub CEIDG. Jeśli jednak jesteś cudzoziemcem i potrzebujesz zezwolenie na pracę, najpierw wystąpimy oraz uzyskamy wszystkie niezbędne dokumenty. Nasz dział prawny szybko i skutecznie zajmie się tymi formalnościami. Po ich uzyskaniu będziesz mógł rozpocząć pracę w ramach programu. Program fundacji JumpUp pozwoli Ci zapomnieć o wszystkich trudnościach, ponieważ to my zajmiemy się całą biurokracją. Skorzystaj się z porad prawnych, pomoże Ci to podczas negocjacji. Pomożemy Ci sporządzić umowę współpracy z kontrahentem w prawidłowy sposób. Wszystko to jest wliczone w cenę abonamentu, co znacznie obniża Twoje koszty operacyjne w porównaniu z prowadzeniem własnej działalności gospodarczej.

Oszczędność kosztów i czasu

Mogłoby się wydawać, że prowadzenie działalności nie jest wcale trudne, ale nie należy zapominać, że prawo ciągle się zmienia i z tymi zmianami trzeba być na bieżąco, obliczać podatki i składać sprawozdania, co ostatecznie prowadzi do generowania znacznych kosztów pracy oraz zatrudnieniu odpowiednich osób. Program fundacji JumpUp pozwoli Ci zapomnieć o wyżej wymienionych trudnościach, ponieważ to my zajmiemy się całą księgowością. Skorzystaj się z porad prawnych, pomoże Ci to podczas negocjacji. Pomożemy Ci sporządzić umowę współpracy z kontrahentem w prawidlowy sposób. Wszystko to jest wliczone w cenę abonamentu, co znacznie obniża Twoje koszty operacyjne w porównaniu z prowadzeniem własnej działalności gospodarczej.

Jak przebiega współpraca w JumpUp Business Park

Podpisz umowę z JumpUp
Podpisz umowę z JumpUp

Zapraszamy do naszego biura lub offline w celu omówienia szczegółów oraz podpisania umowy

Zacznij działalność
Zacznij działalność

Nawet tego samego dnia będziesz mógł zacząć działalność

Podpisz umowę z klientem
Podpisz umowę z klientem

Zabezpiecz siebie i podpisz umowę z Kontrahentem. Pamiętaj, iż w pakiecie posiadasz konsultację prawną. Wykorzystaj to by mieć pewność, że nie zostaniesz oszukany, a Twoja praca będzie opłacona zgodnie z umową

Wykonaj usługę oraz prześlij potwierdzenia do JumpUp
Wykonaj usługę oraz prześlij potwierdzenia do JumpUp

Zrealizuj usługę na podstawie podpisanej z kontrahentem umowy. Po jej zakończeniu prześlij potwierdzenia w celu możliwości rozliczenia z Klientem

Wystaw fakturę za wykonaną usługę
Wystaw fakturę za wykonaną usługę

Po wykonaniu pracy wystaw oraz wyślij fakturę kontrahentowi. Można to zrobić online przez nasz system CRM

Otrzymaj zapłatę oraz rozlicz się z podatków
Otrzymaj zapłatę oraz rozlicz się z podatków

Wynagrodzenie otrzymasz na subkonto. Pamiętaj, iż po otrzymaniu zapłaty konto zostanie obciążone z tytułu niezbędnych opłat (podatki, abonament)

Zapoznaj się z całą ofertą JumpUp

Poniżej przedstawiamy zakres usług oferowanych przez JumpUp.

F.A.Q.

Czym jest JumpUp Business Park?
Jakie są zasady współpracy w JumpUp Business Park?
Ile kosztuje miesięczny abonament?
Jakie korzyści zyskujesz prowadząc działalność w JumpUp Business Park?
Na jaki okres zawierana jest umowa z JumpUp?
Jestem cudzoziemcem, czy będę mógł dołaczyć do programu JumpUp Business Park?
Top